We zijn trots...

… op onze kandidaten, want:

Kandidatenlijst verkiezingen 2022

Op 16 maart 2022 is het zover; de gemeenteraadsverkiezingen van 2022. Algemeen Belang biedt inwoners van de gemeente Elburg de keuze uit maar liefst 50 kandidaten, het maximale toegestane aantal. Voor een lokale partij is de kandidatenlijst een mooie manier om te laten zien hoe breed je de gemeenschap vertegenwoordigt.

De kieslijst bevat een mooie mix van jong en oud, vrouwen en mannen, ervaring en frisse energie en ideeën, maatschappelijke organisaties, veel kennis en kunde en in deze kandidaten zijn alle kernen vertegenwoordigt.

 Vanuit de verkiezingscommissie heeft Liesbeth ten Have alle noodzakelijk formaliteiten voor haar rekening genomen, formulieren, handtekening, kopieën etc.. etc: ‘Een enorme klus, maar ontzettend leuk om te doen’.

'Er is zoveel enthousiasme dat we zonder veel moeite de lijst uit konden breiden naar het dubbele aantal, maar ja dat kan natuurlijk niet!'
Liesbeth ten Have
Kandidaat 5

Onze kandidaten

1. Henk Wessel (Doornspijk)
2. Agaath de Weerd – Deetman (Elburg)
3. Lennart Oosterloo (’t Harde)
4. Erik Land (Oostendorp)
5. Liesbeth ten Have – Schoonhoven (Elburg)
6. Ruud Lamberink (Elburg)
7. René Rozeboom (Doornspijk)
8. Rick Visch (’t Harde)
9. Lubbertus Lokhorst (Doornspijk)
10. Jan Daalmeijer (Oostendorp)
11. Andries van de Werfhorst (Doornspijk)
12. Jan van Loo (’t Harde)
13. Henk Reurink (’t Harde)
14. Wim van Loo (’t Harde)
15. Lammert Vinke (Oostendorp)
16. Albert Nagelhoud (’t Harde)
17. Bert van Loo (Hoge Enk)
18. Henk Gardebroek (Oostendorp)
19. Andries Visser (’t Harde)
20. Geert Hartholt (Doornspijk)
21. Gerrit Hofmeijer (’t Harde)
22. Evert Sneller (’t Harde)
23. Bart-Jan Olthuis (’t Harde)
24. Lammert Rozeboom (Doornspijk)
25. Herman Witter (Hoge Enk)
26. Ruud Wijnne (Elburg)
27. Jan van Norel (Doornspijk)
28. Erik Bosch (’t Harde)
29. Dries Hoekert (Hoge Enk)
30. Trudie Sijbel – Leeflang (Elburg)
31. Bert-Jan van de Weg (Doornspijk)
32. Jan Willem van Deutekom (Elburg)
33. Jan Broekhuizen (Elburg)
34. Rens Polinder (Doornspijk)
35. Harm Aalberts (Elburg)
36. Johan van Putten (’t Harde)
37. Dirk van de Poppe (Doornspijk)
38. Gerrit Visscher (Elburg)
39. Eduard Vinke (’t Harde)
40. Barend Compaijen (Elburg)
41. Gerrit Smit (’t Harde)
42. Henk van de Maaten (Oostendorp)
43. Jenet Zoet – uit de Fles (Elburg)
44. Gerrit van den Hoek (Doornspijk)
45. Mannus van de Schootbrugge (’t Harde)
46. Leendert van der Wiel (Hoge Enk)
47. Atie van Geest – Groothuis (Oostendorp)
48. Bertus Wijnne (Elburg)
49. Henk van Deutekom (Elburg)
50. Beert van Loo (Doornspijk)